LINIA HEFTY

 

Welder Fantasy HEFTY  to linia przecinarek plazmowych przeznaczonych do cięcia elementów przewodzących prąd elektryczny, wykonanych ze stali węglowych i stopowych, aluminium i jego stopów, mosiądzu, miedzi, a także żeliwa.

Profesjonalne przecinarki plazmowe z nowej serii HEFTY posiadają wysoką 60% sprawność cięcia, umożliwiają pracę w szerokim zakresie oraz w każdych warunkach, w tym przemysłowych. Zastosowane w urządzeniu najnowocześniejsze tranzystory IGBT, sprawiają że urządzenie jest niezawodne i zapewnia ciągłość pracy. Przecinarka ta przeznaczona jest do wykonywania prac w warsztatach samochodowych, przemyśle stoczniowym, ślusarstwie,  i wielu innych gałęziach przemysłu.

Modele HEFTY 125 i 150 wyposażone są m.in. w czujnik kontroli faz służących jako zabezpieczenie przed uszkodzeniem urządzenia w przypadku braku fazy oraz w 2 wyświetlacze LCD (napięcie łuku, prąd cięcia). Wyżej wymienione modele mają możliwość pracy w dwóch trybach AUTO i STANDARD. Istnieje możliwość dostosowania przecinarek plazmowych HEFTY do maszyn CNC.

 

 

HEFTY II 60 Welder Fantasy

Prąd cięcia [A]..........60A Sprawność....................60% Napięcie zasilania.... 3~400V

Więcej informacji

HEFTY II 80 Welder Fantasy

Prąd cięcia [A]..........80A Sprawność....................60% Napięcie zasilania.... 3~400V

Więcej informacji

HEFTY 125 Welder Fantasy

Prąd cięcia [A]..........125A Sprawność....................60% Napięcie zasilania.... 3~400V

Więcej informacji

HEFTY 150 Welder Fantasy

Prąd cięcia [A]..........150A Sprawność....................60% Napięcie zasilania.... 3~400V

Więcej informacji